Котлы газовые, Beretta, Ariston, Senuer Duval, Viessmann, Bosh,Житомир от компании «Струмок»
phone
 • (048) 735-46-29
 • (093) 536-06-29
Меню каталога
Контакты
 • Кондиционеры Smart Way,а также газовые котлы для отопления Ariston, Saunier Duval,Viessmann, Bosh, Protherm, буферные емкости
 • Егор Соболь
 • +38 (048) 735-46-29
  Егор
  +38 (093) 536-06-29
  Никита
 • sahara-gaz@ukr.net
  Написать нам
 • 631420307
 • Дальницкая,36, Одесса
 • График работы
Информ. страницы
показать все

О нас

Настінний кондиціонер SmartWay є сучасною кліматичною технікою, здатна створити оптимальний мікроклімат у себе вдома або в офісі. Це обладнання відрізняється можливістю не тільки знижувати температуру в приміщеннях в найспекотніший час року, але і генерувати тепло в більш холодні місяці.

Крім того, вирішивши купити кондиціонер SmartWay в Одесі, слід знати, що він має сучасний дизайн, гідно конкурує з більш дорогими марками - Toshiba, Daikin. Це гарантує, що вибраний пристрій відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, ставши одним з його додаткових декоративних і функціональних елементів.

У нашому інтернет-магазині можна придбати кондиціонери цієї торгової марки за найбільш привабливими цінами.

Ключовою особливістю кондиціонерів SmartWay є те, що вони здатні працювати в широкому діапазоні температур. Це особливо зручно в нашому кліматичних поясі, де яскраво виражена сезонність. Ця кліматична техніка гарантує, що вам завжди буде комфортно знаходиться в приміщенні, де вона встановлена і працює, як влітку, так і взимку.

Кондиціонери відомих компаній, таких як SmartWay або Gree, здатні підтримувати задану температуру протягом тривалого часу, споживаючи при цьому мінімальну кількість електроенергії. Це дозволяє скоротити до мінімуму експлуатаційні витрати.

Також кліматична техніка оснащена функцією самодіагностики, що дозволяє виявити будь-яку несправність або збій в роботі пристрою. Детальна інструкція до кондиціонера SmartWay дає можливість без праці розшифрувати діагностичну інформацію навіть недосвідченому користувачу. Для цього не доведеться викликати майстра і оплачувати його послуги за проведення діагностики кліматичного приладу.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір кондиціонерів SmartWay, які мають істотні відмінності між собою. Є моделі з інвертором, іонізатором повітря. Також пристрої відрізняються типом застосовуваного хладагента.

Це дозволить вам придбати кондиціонер за найдоступнішою ціною і створити у себе вдома оптимальний мікроклімат, де всім буде затишно і комфортно. Завдяки функції іонізації, повітря в кімнаті завжди буде чистим, що не містить пил і алергени. Це позбавить від необхідності відкривати вікна, що створює тільки протяг і дискомфорт.

А также :

Профессионально,качественно подберем, а также произведем монтаж газового оборудования,сантехники,систем отопления и водоснабжения.

Компания работает на теплотехническом рынке Украины более 10 лет.

Основной своей задачей видит поставки потребителям качественной и не дорогой продукции для теплоснабжения и водоснабжения.Газовые котлы мощностью от 24 Квт и до 200 Квт - Ariston, Beretta, Saunier Duval,Bosch,Viessmann, Vaillant, Maxi, Protherm, ТермоБар. Буферные емкости(тепловые аккумуляторы),электрокотлы,фанкойлы. Всегда в наличии. Официальная гарантия. Оптовикам и монтажным организациям скидки. Доставка в любой город страны.()

Расчет расстояния между городами

Информация о компании

Контактная информация

Контактное лицо: Егор Соболь
Сайт компании: strumok.pp.ua

Общая информация

Название: Кондиционеры Smart Way,а также газовые котлы для отопления Ariston, Saunier Duval,Viessmann, Bosh, Protherm, буферные емкости
Адрес: Дальницкая,36, Одесса
Телефон: +38 (048) 735-46-29; +38 (093) 536-06-29;
© 2012 - 2019 Кондиционеры Smart Way,а также газовые котлы для отопления Ariston, Saunier Duval,Viessmann, Bosh, Protherm, буферные емкости Пожаловаться на содержимое
Конструктор сайтов
Сайт создан на платформе UA MarketUA Market